O mnie

DSC_0036ab

Mam na imię Paulina i obecnie mieszkam w Warszawie. Nie liczę jeszcze 30 wiosen, ale to bliżej niż dalej. Niestety. Pracuję. Studia mam już za sobą. Skończyłam pedagogikę specjalną o specjalności arteterapia (bo to ta specjalność przekonała mnie o podstawowym kierunku, wolałabym więc mówić, że skończyłam arteterapię, ale takiego zawodu wciąż w regulacjach zawodowych nie ma). Potem skończyłam jeszcze kulturoznawstwo z mgrem.
Od zawsze interesowałam się wszystkim co ładne, ładniejsze i piękne. Dzięki M. w końcu ogarnęłam się z grafiką komputerową (o czym marzyłam od dawna) i uczę się tworzyć fajne rzeczy w komputerze. Poza tym cardmaking, zabawa tekstem/literą, akryle, pastele… Dekoracje do domu. Aranżowanie przestrzeni. Dużo tego i czasami mam w głowie tyle pomysłów, że zastanawiam się skąd wziąć czas na realizację ich wszystkich. Za każdym razem kiedy wpada mi do głowy kolejny, boję się, że któryś ze wcześniejszych uleci. Tak, wiem – powinnam notować! Problem w tym, że nie zawsze jest jak. Znowu: tak, wiem. Współczesne technologie i aplikacje pozwalają robić to w każdym miejscu na ziemi. I tych aplikacji używam (może nawet kiedyś o tym napiszę, jak już nabiorę pewności co do moich działań w sieci). Tylko tego jest tyle, że czasem robi się bałagan. Pewnie żeby wszystko usystematyzować, potrzebowałabym tygodnia wolnego, albo nawet dwóch i nie mogłabym ruszyć się sprzed komputera.
Poza byciem specjalistą od spraw ładnych i estetycznych mam jeszcze kilka innych zainteresowań. Otóż uwielbiam pływać i jeździć na rolkach. Przyjemność sprawia mi bieganie i jeżdżenie autem. Lubię oglądać siatkówkę, a czasami nawet poodbijać piłkę.
Trochę się rozpisałam o sobie, czego z reguły nie czynię. I obiecałabym, że to ostatni raz, ale stu procentowej pewności nie mam. I niewykluczone, że za jakiś czas opis ten zaktualizuję.

2 uwagi do wpisu “O mnie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s