Share Week 2017

To mój trzeci Share Week, czyli tydzień dzielenia się blogowymi odkryciami. Zasady uczestnictwa i pozostałe szczegóły znajdziecie na stronie Andrzeja, z resztą jak co roku. Akcja jest na tyle fajna, że zawsze z niecierpliwością czekam na wyniki i odkrycie małych perełek.

W tym roku miałam jednak mały problem z wyborem trzech stron. Przede wszystkim dlatego, że brakuje mi czasu na śledzenie internetów i wynajdywanie interesujących blogów. Jestem na etapie samowpadania w oko, głównie dzięki fejsbukowi i postom sponsorowanym. Tak trafiłam na Psychologię fotografii, mój tegoroczny hicior. Moim drugim wyborem jest kreatywny Mamarak. Trzecie polecenie to strona o inspirujących ludziach, inspirujących projektach i inspirujących biznesach – po prostu Róbmy dobrze.

Dlaczego te, a nie inne?

Każda z wymienionych stron odpowiada innej, ale równie kreatywnej sferze moich zainteresowań. Odnajduję na nich mnóstwo inspiracji, czerpię pomysły i wcielam w życie. Takie miejsca w sieci są dla mnie niezwykle wartościowe i chętnie odkrywałabym ich więcej, gdyby tylko doba była dłuższa.

Kilka poleceń dodatkowych:

Catus Geekus – przede wszystkim recenzje lepszych i gorszych filmów i seriali. Jest w czym wybierać, jest czym się inspirować, jest z czego korzystać.

Blog Kasi Olubińskiej – z tej strony bije niesamowity spokój, porównywalny do tego z bloga tolala.pl (polecanego z resztą w poprzednich Share Week’ach). W sumie nic dziwnego, bo zdaje się, że Panie są koleżankami. Strona porusza tematy niekoniecznie bliskie mojemu sercu, ale autorka robi to w tak nienachalny sposób, że czasem warto tu zajrzeć.

A poza tym w moim Fast Dial’u (takiej wtyczce szybkiego uruchamiania) widnieją:

Jest rudo, Hoo Hoo Things, One little smile, Archistacja, Pańska skórka.

Na koniec polecę jeszcze trzy jutjubowe kanały:

Na gałęzi, Kinomaniak, Nie baw się sztuką.

Wpadajcie, zaglądajcie i komentujcie.

——————————————————————————————————————————————————-

P.S. I pamiętajcie, że znajdziecie mnie tu i tu. Zapraszam Robaczki!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s