Prosto z kina: Sekretne życie zwierzaków domowych

the-secret-life-of-pets-review-headerźródło: thechicspy.com

To chyba najdłużej wyczekiwany film roku. Od momentu, gdy razem z M. ujrzeliśmy zwiastun, wiedzieliśmy, że pójdziemy na niego do kina. Pierwsza wersja zapowiadała wyjście w lipcu, jeszcze przed naszym urlopem. Jakież było nasze zdziwienie, kiedy okazało się, że na animacje pójdziemy dopiero we wrześniu. Płakaliśmy, rozpaczaliśmy, ale cóż… Nie było wyjścia, trzeba było czekać.

5134299-the-secret-life-of-pets-wallpaperźródło: www.rtjsjg.com

A kiedy nadeszła ta chwila, ten jedyny moment… poszliśmy do kina. Chyba nawet w dniu polskiej premiery. Ubawiliśmy się po pachy, z resztą jak przy większości bajek. Sekretne życie zwierzaków domowych dostało od nas aż 9/10. Z perspektywy czasu i obejrzanych od tamtego momentu filmów, ocena ta spadłaby nieco. W tamtym momencie jednak, po kilku umiarkowanych seansach, nota poleciała w górę. Zdecydowanie większa część tej oceny należy się stronie technicznej przedstawienia. Animacja po raz kolejny zachwyca. Za każdym razem, gdy widzę przepięknie zbudowane miasta, zriggowane postacie, jestem pod wielkim wrażeniem. Wiem przecież jak duży jest to nakład pracy. Wiem jak czasochłonna i wciągająca jest nauka tejże kwestii. I wiem jak fantastycznie czuje się człowiek, gdy widzi swoje, czasem pierwsze, dzieło.

Jeśli jednak chodzi o stronę fabularną opowieści, mamy tu do czynienie z wtórnością. Zamysł znany jest od dawien dawna, a chyba najbardziej z Toy Story – co dzieje się ze zwierzętami/z zabawkami, gdy ludzie wychodzą do pracy? I choć Sekretne życie nigdy nie będzie Zwierzogrodem, to i tak warto je obejrzeć.

sekretne_zycie_zwierzakow_domowych

Jedna uwaga do wpisu “Prosto z kina: Sekretne życie zwierzaków domowych

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s