XXXI poniedziałek da się lubić

Choć to ostatni dzień urlopu. Przydałby się jeszcze tydzień, bo z zaplanowanych rzeczy zrobiłam tylko jedną. Wyjechałam. Odpoczęłam od warszawskiego pędu. Choć przyznam, że nawet po powrocie, gdy nie zapuszczam się na drugą stronę Wisły, życie płynie spokojniej.

W sobotę obchodziliśmy z M. rocznicę naszego związku. Tak, jesteśmy wciąż na tym etapie, że takowe świętujemy. Tradycyjnie zapuściliśmy się na Starówkę (jeśli nie widzieliście na fejsbuku, naszą palnetę coraz pewniej opanowują Minionki), a tam tłoczno jak na Marszałkowskiej i gwarno. A w kolejkach po lody włoskie, to chyba korzenie można było zapuścić. Nam na szczęście nie wyszło, bo lodów skosztowaliśmy wcześniej w jednej z kawiarni na Francuskiej. Są wyborne. Wanilia pachnie wanilią. Kawa smakuje kawą, a solony karmel powala wszystkie.

31_pdsl

Po wstępie przyszła pora na powrót do cotygodniowego cyklu. W miniony poniedziałek wpisu nie było, bo odpoczywałam od komputera. Nie oznacza to jednak, ze ten wpis będzie podwójny. Jaki wyjdzie, okaże się w praniu. A więc zapraszam!

 

Do czytania:

http://www.admonkey.pl/ – a może powinnam wrzucić to do następnego działu? Mniejsza z tym. Większa, że to kolejna dobra dawka inspiracji.

http://pijarukoksu.pl/ – na razie tylko w zapisanych linkach na fejsbuku, ale zaraz w pockecie – do przeczytania i inspiracji.

http://film.wp.pl/ – Diplodoka nie znam, ale i tak trzymam kciuki za projekt. W końcu trzeba wspierać rodzimą animację.

http://ihbd.arhn.eu/– nie widziałam, bo nazwisko Sandlera skutecznie mnie zniechęciło, ale pewnie gdybym poszła, podpisałabym się pod recenzją obiema rękami.

http://entertheroom.pl/ – o witaminie D słów kilka, bo zdaje się, że będziemy musieli ją suplementować po tych wakacjach…

 

Do oglądania:

 

Dzieci biorące udział w letniej akcji w CK oświeciły całą załogę. Oto co święci triumfy w podstawówce.

 

Do słuchania:

 

*Ciekawostka dla niewtajemniczonych: wokal powyżej i wokal w Slipknocie, to ten sam wokal. Takie cuda.

 

To udanego tygodnia. Oby był łaskawy dla nas wszystkich.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s