Share Week 2015

Wspominałam już w poniedziałkowym wpisie, że w końcu w tym roku wezmę udział w inicjatywie Andrzeja z jestkultura.pl. I oto nadszedł ten czas. Zgodnie z zasadami przygotowałam listę trzech blogów, które cenię i uważam za wartościowe. Takich stron jest jednak więcej, ale ta trójka jest DE BEST  (kolejność przypadkowa, a może nawet bardziej alfabetyczna). Z innymi typami możecie zapoznać się wchodząc w zakładkę ŚLEDZĘ (stale aktualizowaną i powiększającą się).

Po pierwsze:

http://www.artique.pl/ – za poruszanie tematów, które szczególnie mnie interesują. Za świetny wygląd bloga i za ciekawe inicjatywy (np.: wyzwanie kaligraficzne, czy obecnie graficzne wyzwanie miesiąca)

Po drugie:

http://www.lupuslibri.pl/ – dzielę z nimi zachwyt nad prezentowanymi tytułami i ilustracjami, tak jak proponują we wstępniaku O nas. Po prostu ładne miejsce o ładnych książkach. Aż się chce tworzyć podobną biblioteczkę w domu – dla siebie i dla potomnych.

Po trzecie:

http://tolala.pl/ – za fantastyczne sesje, cudowne teksty i za spokój, którym ta strona emanuje. Za każdym razem jak tam jestem, czuję się zrelaksowana, tak jakbym przenosiła się w nieco inny świat.

3 uwagi do wpisu “Share Week 2015

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s